zaawansowane
GSM ZEGAR NA NĘCISKO - dzwoni na TELEFON
(aukcja nr 1401)
Dane
Cena Kup Teraz 195,00 zł
Dostępna ilość 9/9 szt.
Do końca Zakończona
nie 10 lis 2013 14:02:25
Sprzedający 454Casul (0) 100%użytkownik uzupełnił konto w 100%
Wszystkie przedmioty sprzedającego
Ofert -
Transport i płatność
Opcje transportu (+ cena przedmiotu)

  • List polecony priorytetowy 8,00 zł (203,00 zł)
  • Przesyłka pobraniowa 19,00 zł (214,00 zł)
Stan

  • Stan: nowy
Lokalizacja

  • Sanok (Podkarpackie)
Formy płatności

  • Wpłata na konto bankowe
  • Płatność przy odbiorze
Warunki dostawy

  • Kupujący pokrywa koszt przesyłki
Opis

Zegar zaprojektowałem z myślą o polowaniach przy nęciskach na dziki ( z podchodu ) oraz dokarmiania zwierzyny na karmiskach (powiadamia o tym że zwierzyna była na karmisku ). Dążyłem do tego aby był jak najprostszy w budowie i obsłudze, a zarazem niezawodny. Wcześniej używałem standardowego zegara, ale nie sprawdzał się, jeździłem co drugi dzień z wiadrami kukurydzy na nęcisko, tylko po to aby zobaczyć że nic nie zjadło tej poprzedniej. Teraz wiem na bieżąco kiedy i o której wychodzi zwierzyna. Dodatkowy plus to to, że zawsze można odebrać takie połączenie, i użyć zestawu jako podsłuch z nęciska (słychać odgłosy wydawane przez żerującą zwierzynę). Do zegara można podłączyć zestaw słuchawkowy i wyprowadzić mikrofon na zewnątrz tuby (słychać żerujące dziki z odległości 15-20 m). Zestaw może również służyć jako standardowy zegar na nęcisko (bez dzwonienia). Zapisuje daty, godziny i minuty w których został uruchomiony.

Zasada działania:
Gsm zegar wybiera wcześniej zaprogramowany numer telefony przy każdym wstrząsie, przechyle, przetoczeniu się po ziemi (5-15cm). Połączenie w swoim telefonie można odebrać, lub odłożyć słuchawkę. Cała operacja powtórzy się przy następnym poruszeniu zegara. W sprzedawanym zestawie bateria jest używana, ale nowa wytrzymuje ok 1.5 -2 tygodni (w zależności od temperatury i jak często nawiązywane jest połączenie). Po podłączeniu zestawu słuchawkowego i zmianie ustawień (automatyczne odbieranie) zestaw można wykorzystać jako podsłuch - po zadzwonieniu (po drugim sygnale) połączenie jest automatycznie odbierane, słychać wtedy co się dzieje w najbliższym otoczeniu "GSM zegar na nęcisko".
Poniżej film pokazujący pracę zegara.


W niskich temperaturach (do -10^C) nowa bateria wytrzymuje około 5-6 dni, w zależności jak często nawiązywane jest połączenie, w lecie 10- 15 dni

Zestaw zawiera:
- GSM zegar na nęcisko (przerobiony używany telefon Nokia 6030, bez blokady simlock, z polskim menu).
- Ładowarka sieciowa.
- Wodoszczelna tuba z tworzywa sztucznego.
- Karta SIM sieci PLAY z kwotą 5 zł i ważnością konta przez ROK po każdym doładowaniu za minimum 5 zł.
- Instrukcja obsługi.


Sposób użycia:
Osobiście wybieram w ziemi niewielki dołek, wsypuje w to trochę kukurydzy, przysypuje lekko ziemią i stawiam na to w pionie zegar. Zegar pierwszy raz zadziała (zadzwoni) przy przewróceniu się, potem dzwoni po każdorazowym trąceniu, obrocie lub wstrząsie. Całość zamaskować przysypując liśćmi bądź suchą trawą.
Drugi sposób (odporny na borsuki) to obłożyć zegar kamieniami, i wsypać w to kukurydzę (jak na zdjęciach).
Zestaw jest odporny na fałszywe alarmy.

Po wcześniejszym uzgodnieniu mogę przystosować zestaw do indywidualnych potrzeb.

Gwarancja
Na zestaw udzielam 30 dniowej gwarancji! Po upływie tego terminu zapewniam serwis pogwarancyjny. W czasie trwania gwarancji zobowiązuję się do wymiany zestawu na nowy, lub przyjęcia (nieuszkodzonego) towaru i zwrotu pieniędzy (nie dotyczy kosztów wysyłki). Gwarancja liczy się od dnia nadania przesyłki.

DARZ BÓR !


 

Zdjęcia gsm zegara zamontowanego na nęcisku
(przed i po wizycie dzików)
Telefon zadzwonił 4 razy


PRZED PO

PRZED POFilmy przedstawiające pracę gsm zegar na nęcisko

 
 


Dodano 2012-11-01 21:01
POMOC TECHNICZNA TEL. 888 692 618

Zdjęcia

Wyświetleń: 167

Płatności